صفحه نخست درباره ما
درباره ما
line

بسم الله الرحمن الرحیم

حقایق دینی کهنه، همیشه تازه است لذا باید به نسل‌های جدید بفهمانیم فرهنگ اهل بیت(علیه‌السلام ) به خصوص فرهنگ حسینی موضوعی است که به آن نیاز دارند و این پدیده کهنگی ندارد و همیشه تازه است.

فرهنگ حسینی برای تمام اهل دنیا مشترک است و وظیفه ماست که به جهان بگوییم که این ظلم یک ظلم فردی نبوده است.

پس بنابراین فرهنگ حسینی و اهل بیتی را باید در تمام دنیا جهانی کنیم تا همه اهل دنیا مستقل از دین و مذهب شیفته فرهنگ امام حسین(علیه‌السلام ) بشوند.

آنچه شما می بینیدحاصل تلاش شبانه روزی جمعی از مهندسین کامپیوتر عزیز یزدی است که با نیتی پاک واندیشه ای حسینی اقدام به این کار ارزنده نمودند.

از آنجایی که استان ما یزد را حسینیه ایران نامبرده اند لذا برآن شدیم تا در جهت ترویج این فرهنگ و این نام پر صلابت و شایسته یزد اقدام به ایجاد فضایی در اینترنت درجهت انتشار سبک وسیاق عزاداری مردم دارالعباده نماییم.

این پایگاه اولین وکاملترین مرجع دانلود فیلم،تصاویر و فایل های صوتی هیات های عزاداری استان یزد بصورت دسته بندی وتفکیک شده  با کیفیت عالی در اینترنت می باشد.

لازم به ذکر است این سایت هیچ ارتباطی با نهاد، سازمان و یا گروه خاصی ندارد و توسط چندین نفر ازمهندسین یزدی ایجاد گردیده و مدیریت می شود شما میتوانید کلیه نظرات ،انتقادات وپیشنهادات خود را به yazdnohe.ir@gmail.com  و یا سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۳۳۱ ارسال نمایید.

شما می توانید نوحه های عزاداری محلات  خود را به هر صورت صوتی ویا تصویری به آدرس ایمیل  ارسال نمایید

4 دیدگاه

  • بیشترین لایک شده ها